Hakkımızda

Modernleşen dünyada her geçen gün kapalı alanlarda daha fazla kalmaya maruz kalan insan sayısının artmasıyla görev bilinci ışığında kendini geliştiren ve amacı insan yaşamında kaliteyi gözeten 18 yıllık firmamız, kuruluşundan bu güne mekanik havalandırma ve klima sistemleri konusunda bilgi ve tecrübe birikiminin yanı sıra yetişmiş, yeniliklere açık insan gücüyle faaliyetlerini başarıyla devam ettirmektedir.

5565511

Alanımızda ki uzmanlığımızla gelişiminde ve uygulanmasında bulunduğumuz tüm projelerde büyük başarılara imza atmaktan gurur ve mutluluk duyar ve bu mutluluğu tüm değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.
İnanıyoruz ki, kaliteli hava kalitenizi arttırır ve verimlilikte fark yaratır.

Misyon
Kapalı ortamlarda kaliteli bir havaya sahip olmanın, ofislerden fabrikalara, tüm bu alanlarda insan sağlığı ve iş verimliliği için önemli olduğuna inanıyor ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra ürün kalitesini de ön planda tutarak bu doğrultuda çalışıyoruz.

Vizyon
Bayilik teşkilatımız ile yurtiçinde Arsel Havalandırmacı markasının her ilde müşterilerine hizmet verebilmesiyle birlikte yurtdışında da ürün ve hizmetlerimizle ülke ekonomisinde ihracat hanesine katkıda bulunmak.